Мода

Керівництво по плямистість хороша махорка | короткі листи

Чоловічі волосся Коротка літери Керівництво по плямистість хороша махорка Баклани проти кефалі | чорні сукні на Кінонагороди | дитячі книги | місяць пропала? | Пенсіонерів, що робить різницю Літери Пн 19 2018 17.29 МСК лютого Останнє редагування Пн 19 2018 17.30 за Гринвічем лютого Поділитися на Facebook Поділитися... ( подробнее )

Джорджіо Армані каже, що його остання колекція-це Ода співіснування

Рух зайшло в глухий кут поза Армані/Силоси мода і художній музей у Південно-Мілан в суботу, так як 500 осіб подали дивитися показ мод джаггернаут Джорджіо Армані.

На 83-річного дизайнера, який займається постановкою концертів в місті протягом більше п\'яти десятиліть, хотів цієї осені/зимової колекції 2018 буде "Ода до співіснування на... ( подробнее )

Костюм Емма Клейн плагіат – просто ще одна історія людини, діючи моторошно

Що ми повинні зробити шалену історію колишнього хлопця автора Емма Клейн подали на неї в суд за плагіат?Єва, по електронній пошті

Просто, коли ви думаєте, ви досягли обмеження на токсичні мужності, з\'являється ще одна розповідь про людину, яка веде себе жахливо і багато людей навколо нього, закликаючи його в свою жахливість. Емма Клейна... ( подробнее )

Секретний агент Вікторії в провокатор: магазини нижньої білизни піддати жару

Ви можете сказати багато про нації заглянути в ящик з трусами колективу. Відзначимо, наприклад, що, хоча Маркс і Спенсер знайшли свою ринкову частку в еродованих одяг, нижня білизна-це одне царство, в якому Британські жінки проявляють дивовижну вірність. М&s зберігає значний 27.4% ринку нижньої білизни. Нижньої білизни-це емоційна покупка, і... ( подробнее )

Особисті речі фріди Кало йти на виставці в V&

Одяг, прикраси, макіяж і зухвало червоної шкіри завантажилися протез, що належать Фріди Кало, які були запечатані в її будинку в протягом більше 50 років, будуть показані на V&A в Лондоні, вперше вони були помічені за межами Мексики.

Музей в четвер повідомило подробиці великого показують дослідження, однією з найбільш визнаних художників... ( подробнее )

Так багато цілей. Стільки талантів\': панк дизайнер Джуді провину помирає у віці 58 років

Більшість людей знають, Джуді винен, хто помер в понеділок у віці 58 років, за його безприкладні роботи стайлінг і арт-директорів, його найближчий друг і творчий союзник, Нене Черрі.

Тоді, у 1989 році Нене був у Британії яскравих, свіжих відповіддю на стук-офф, Бі-бой культури 80-х, канал-Стріт Нью-Йорку. З провину вона з\'явилася повністю... ( подробнее )

З спітнілий Бетті Бетт Девіс: на цьому тижні модні тенденції

Мода Захід З спітнілий Бетті Бетт Девіс: на цьому тижні модні тенденції

Що гарячі і що немає на цьому тижні в моді Пт, 16 лютого 2018 12.00 МСК Поділитися на Facebook Поділитися на Twitter Поділитися по електронній пошті Подивитися інші варіанти обміну Поділитися на LinkedIn Поділитися... ( подробнее )

В \'секонд-хенд тато-дивись – чому піші прогулянки куртки виникли в момент

Мода любить знайти щось незграбно банально і оголосити, що це "той самий момент, а саме зараз, в цьому сезоні найпопулярніший елемент чоловічого ... собака-прогулянки куртка.

Ласкаво просимо у світ високої hiking знос: те, що ви тримаєте захованими в багажнику, те, що Тереза Мей носить гуляти на Доломітові Альпи, і який – як однією особою... ( подробнее )

Кейт Мосс стиліст: \'британці мають свої волосся як родовий знак\'

У цій країні ми такий свідомий волосся – ми розсунути межі. Є особливий зв\'язок між британським підлітком і волосся: молодь одяг стиль, як родовий знак. Може бути, це тому, що ми така маленька країна з такою кількістю людей, затиснутих в, Ви повинні знайти спосіб, щоб виділитися. Я відчуваю, що ми перебуваємо в небезпеці втратити цю традицію трохи,... ( подробнее )

Leomie Андерсон: соціальні медіа дав моделі трибуну, щоб висловитися. Я один з них

Ви так багато читав у ЗМІ про баланс сил зміщується в моді. Довгий час це була галузь у своєму власному міхурі; своя Всесвіт зі своїми правилами, так що ніхто не відчував себе вправі що-небудь заперечити. Але все змінюється.

За кілька коротких років, соціальні медіа допомогли галузі ігри в якості моделей були дані трибуну, щоб висловитися.... ( подробнее )