Новости

Рак яєчників починається зовсім не в яєчниках – дослідження

Рак яєчників починається зовсім не в самих яєчниках, а у фаллопієвих трубах. До такого висновку прийшли автори двох наукових досліджень, що вивчали серозну карциному яєчника – найбільш поширений вид раку яєчників,... ( подробнее )

Ходьба по сходах може замінити похід у спортзал – дослідження

Якщо Ви не любите або з якоїсь причини не можете собі дозволити ходити в спортзал, необхідними навантаженнями Ваш організм може забезпечити ходьба по сходах. Про це йдеться в новому дослідженні, опублікованому... ( подробнее )

Навіть одна банка напою в день може привести до безпліддя

Навіть всього одна банка напою в день може привести до безпліддя – причому і у чоловіків, і у жінок, стверджують вчені з Boston University School of Medicine. З-за високого рівня цукру ймовірність успішного зачаття... ( подробнее )

Які жінки ризикують зіткнутися з інсультом?

Ризик розвитку інсультів підвищують такі фактори ризику, як високий кров\'яний тиск, серцеві захворювання, діабет, куріння, вживання алкоголю і наркотиків, ожиріння і нездорова дієта. Але є й інші фактори ризику,... ( подробнее )

Вчені вперше виростили людські яйцеклітини в лабораторії

Вченим з University of Edinburgh вперше вдалося виростити людські яйцеклітини в лабораторії. Це відкриває нові можливості для лікування жіночого безпліддя. Також це відкриття може допомогти знайти нові, більш... ( подробнее )

У жінок з діабетом менопауза настає раніше

У жінок з діабетом менопауза настає раніше, ніж у тих, у кого діабету немає, стверджує експерт Німецького діабетичного товариства (DDG), професор Петра-Марія Шумм-Дрегер. За її словами, у хворих на діабет жінок... ( подробнее )

Чому нестача сну так небезпечна для жінок?

Брак сну негативно відбивається на стані здоров\'я, і на когнітивних функціях всіх людей – незалежно від статі і віку, але для жінок вона особливо небезпечна: вчені з університету Уппсали з\'ясували, що через... ( подробнее )

Гормональні контрацептиви захищають курців від раку яєчників – дослідження

Прийом гормональних контрацептивів істотно знижує ризик раку яєчників у жінок, що палять. Про це свідчать результати нового дослідження, проведеного вченими з Національного інституту онкології США.

Дослідники... ( подробнее )

Японка судиться з урядом через примусової стерилізації

Мешканка Японії подала позов проти влади країни з-за стерилізації, яку примусово провели їй в підлітковому віці, повідомляє The Japan Times.

Потерпіла зажадала від уряду 11 мільйонів ієн, тобто 101 тисячу... ( подробнее )

Секс в шкарпетках швидше доводить жінок до оргазму

Видання Daily Mail представив добірку недавніх наукових досліджень, присвячених факторів, які впливають на сексуальну привабливість чоловіка в очах жінки або на ймовірність випробувати оргазм.

Як стверджується... ( подробнее )